İnovasyon

Mini Bilgisayar Oyun Deneyimi İçin Yeni Standart

Intel® NUC 13 Extreme, standart üstü performans ve daha önce görülmemiş özelliklerin tümünü yeni geliştirilmiş termal tasarım ile bir mini bilgisayarın üzerinde buluşturarak muazzam oyun performansını mümkün kılıyor.

Nesnelerin İnterneti için Geliştirilmiş Intel® İşlemciler

Yenilikçi yüksek performanslı çip tasarımına, gelişmiş grafiklere, yapay zeka ve görüş özelliklerine, gelişmiş bant genişliği ve DDR5 belleğe, Nesnelerin İnterneti uygulamaları için uzun süreli yazılım desteği ve üretim ömrüne sahip en yeni 12. Nesil Intel® Core™ işlemcileri deneyimleyin.

Birlikte imkansızı başarabiliriz.

Teknolojinin geleceğini nasıl şekillendirdiğimizi ve dünyanın dört bir yanındaki herkesin harika şeyler üretmesine nasıl yardımcı olduğumuzu keşfedin.

İnovasyon

Intel® Unison™ ile Bilgisayarınızı ve Cihazlarınızı Kolaylıkla Bağlayın

Hızlı ve kolay tek seferlik bir kurulumla cihazlarınızı çabucak entegre edin. Ayrıca, Intel Unison istediğiniz bilgisayar ve telefonu (Android veya iOS) bağlama seçeneğiyle esneklik sağlar. Intel Unison şimdilik yalnızca Evo dizüstü bilgisayarlarında ve çok yakında daha fazla favori cihazlarınızda bulunabilir.

İnovasyon

Katlanabilir Gelecek: Karşınızda ASUS Zenbook 17 Fold OLED

Intel ve ASUS birlikte sektörün yönünü belirleyen atılımların ve bilgisayar deneyimlerinin önünü açıyor. 12. Nesil Intel® Core™ i7 U-serisi işlemcili ASUS Zenbook 17 Fold OLED, altı farklı kullanım moduyla insanların üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanıyor.

İnovasyon

Karşınızda Masaüstü Bilgisayarlar İçin Intel® Arc™ A-Serisi Grafikler

Intel Arc A-serisi ailesinde süper güçlü oyun deneyimleri ve son teknoloji ürünü içerik oluşturma deneyimlerini yaşayın. Intel® Arc™ 7 grafikleri ile yüksek performanslı AAA düzeyinde oyun oynamadan Intel® Arc™ 3 grafikleri ile gelişmiş ana akım oyun deneyimine kadar, her oyun macerası için bir Arc™ grafik kartı vardır.