Ticari markalar

Ticari Marka Bilgileri

Bu siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki kullanım koşullarını okuyun. Ayrıca lütfen Ticari Markalar ve Markalar Kılavuzlarına bakın.

3D XPoint, Altera, Arc, Arria, Axxia, Barefoot Networks, Barefoot logosu, Footsie logosu, BunnyPeople, Celeron, Cyclone, Do something wonderful., Harika şeyler yap., Docea, DoubleShot, eASIC, easicopy, Enpirion, FlexRAN, Hyperflex, Intel, Intel logosu, Intel Adaptix, Intel Agilex, Intel Atom, Intel Blockscale, Intel CoFluent, Intel Core, Intel Endgame, Intel Evo, Intel Geti, Intel Inside, Intel Inside logosu, Intel Optane, Intel RealSense, Intel SpeedStep, Intel Unison, Intel Unite, Intel vPro, Iris, Killer, Linutronix, MAX, Movidius, Myriad, Nios, OpenVINO, OpenVINO logosu, Pentium, Quartus, Simics, SmartByte, SoftSilicon, Sound Mark, StarPro, Stratix, Stratix logosu, Stay With It, Engineering Stay With It logosu, The Journey Inside, Thunderbolt, Thunderbolt logosu, Tofino, Transcede, Ultrabook ve Xeon, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.

*Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

Microsoft, Windows ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın ABD'deki ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.

Java, Oracle'ın ve/veya Oracle bağlı şirketlerinin tescilli ticari markasıdır.

Bluetooth® kelime işareti ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve Intel Corporation bu tür markaları lisans kapsamında kullanır.

Intel Corporation, Palm OS* Ready markasını Palm, Inc. lisansı altında kullanmaktadır.

OpenCL ve OpenCL logosu, Apple Inc. şirketine ait olan ve Khronos'un izniyle kullanılan ticari markalardır.

Radeon ve Radeon RX Vega logosu, Advanced Micro Devices, Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

SPEC®, SPECrate® ve SPEC CPU®, Standart Performans Ölçüm Kurumu'nun tescilli ticari markalarıdır. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.spec.org/spec/trademarks.html

© Intel Corporation