Creative Commons License Deed

cc pd CC0 1.0 Universāls (CC0 1.0)
Veltīšana sabiedrības īpašumā

Atrunas

Kopienas akts nav juridisks dokuments. Tas ir vienkāršs apraksts, cilvēkiem saprotamā valodā, lai saprastu, ko nozīmē CC0 juridiskais saturs. Uzskatiet to par lietotājam draudzīgu fasādi CC0 juridiskajam saturam. Šis aktam pašam par sevi nav nekāda juridiska spēka, un tā saturs neparādās oficiālajā CC0 saturā.

Creative Commons nav juridiska firma un nepiedāvā juridiskus pakalpojumus. Kopienas akta parādīšana, vai norāde uz to neveido nekādas juridiskas saites ar Creative Commons.

Creative Commons nav pārbaudījusi darba, kuram ir piemērota CC0 licence juridisko statusu. Tā nedod nekādas garantijas par neviena darba autortiesību statusu nevienā jurisdikcijā un atsakās no jebkādām saistībām par šī darba izmantošanu.

Šis ir cilvēkiem saprotams juridiskās (pilnās) licences apkopojums. Atrunas

Nav autortiesību

  • Cilvēks, kas pievienojis darbam šo aktu ir novēlējis to kā sabiedrības īpašumu, atsakoties no savām tiesībām uz darbu, ieskaitot blakus- u.c. saistītās tiesības, kā to nosaka autortiesību likums.

    Jūs varat kopēt, pārveidot, izplatīt un izpildīt darbu arī komerciālos nolūkos, neprasot par to nekādu atļauju. Skatiet Papildu informācija zemāk.


Papildu informācija

  • CC0 licence neietekmē iesaistīto personu patentu vai zīmolu tiesības, kā arī to, kā darbs tiek izmantots saskaņā ar personupubliskajām vai privātajām tiesībām.
  • Ja nav norādīts savādāk, persona, kura saistīja ziedoto darba ar šo aktu nenodrošina nekādas garantijas par darbu un tā izmantošanu saskaņā ar to, kā tas ir noteikts likumdošanā.
  • Lietojot darbu jūs nedrīkstat likt domāt, ka to ir apstiprinājis autors vai licences apstiprinātājs.
Citas tiesības

Darba, kuram nepastāv autortiesību ierobežojumi, lietošanu var noteikt arī citi ierobežojumi. Uz darbu var attiekties, piemēram, personas datu aizsardzības ierobežojumi kuri nosaka, kā tiek publicēti, attēloti vai izplatīti attēli, skaņa vai izskats, kā arī citi ierobežojumi, saskaņā ar valsts likumdošanu.

Uzzināt vairāk.

Apstiprināšana

Dažās jurisdikcijās, nepamatota norāde, ka darba lietošanu ir apstiprinājis autors vai publicētājs, var būt nelegāla nodarbe.

Uzzināt vairāk.

Citāts

Nokopējiet un ievietojiet sagatavoto HTML kodu savā tīmekļa lai atvieglotu atsaukšanos uz to.

Uzzināt vairāk

Kas ir apstiprinātājs?

Apstiprinātājs ir persona, kura, izmantojot CC0, saskaņā ar likumdošanu, aizstāv tiesības uz darbu visā pasaulē. Tas var būt darba autors vai arī cita persona, kurai pieder darba autortiesības vai citas saistītās tiesības uz darbu.