Короткий Виклад Ліцензії Creative Commons

cc pd CC0 1.0 Універсальна (CC0 1.0)
Передання до Суспільного Надбання

Відмова від відповідальності

"Короткий Виклад" (The Commons Deed) не є юридичним інструментом. Це всього лише зручний засіб для розуміння повного Юридичного Тексту СС0, викладені зрозумілою пересічній людині мовою формулювання деяких ключових умов. Це свого роду зручний інтерфейс Юридичного Тексту СС0. Цей Виклад сам по собі не має юридичної сили, і його текст не є власне текстом СС0.

Creative Commons не є юридичною фірмою і не надає юридичні послуги. Розповсюдження, демонстрування, посилання на цей Короткий Виклад не утворює відносин стосовно надання юридичних послуг.

Creative Commons не перевіряє правовий статус творів, до яких застосовується СС0. CC не надає жодних гарантій стосовно будь-якого твору або чинності авторського права на нього в будь-якій країні, і не несе відповідальності за будь-яке використання будь-якого твору.

Немає авторського права

  • Особа, котра приєдала до твору цей короткий виклад передала твір в суспільне надбання шляхом відмови від всіх її прав на твір по всьому світу, котра вона мала за законами про авторське право, включаючи всі суміжні права, в тій мірі, в якій це можливо за законом.

    Ви можете копіювати, змінювати, розповсюджувати і виконувати твір, навіть в комерційних цілях, не запитуючи дозволу. Дивіться Інша інформація нижче.


Додаткова Інформація

  • Ні в якому разі патентні права або права на торговельні марки жодної особи не зачіпаються СС0, так само, як і права котрі інші особи можуть мати стосовно даного твору, такі як права на зображення особи чи приватне життя.
  • У разі, якщо окремо не обумовлено інше, особа, котра пов'язала твір з цим коротким викладом, не надає жодних гарантій щодо твору, і, у тій мірі, в якій це можливо за законом, відмовляється нести відповідальність за будь-яке використання твору.
  • Коли ви використовуєте або цитуєте твір, ви не повинні вказувати на підтримку чи схвалення від автора або особи, котра підтвердила статус твору.
Інші Права

Використання твору, вільного від авторськоправового захисту, може регулюватись або бути обмеженим іншими законами. Твір або його використання може бути об'єктом законів про захист персональних даних, зображення особи або приватного життя, котрі дозволяють особі контролювати те, як використовуються її голос, зображення або образ, або ж інших заборон і обмежень згідно застосовного законодавства.

Дізнатися більше.

Підтримка чи схвалення

В деяких країнах помилкове стверджування, що автор, видавець або ще хтось інший підтримує чи схвалює використання вами твору, може бути протизаконним.

Дізнатися більше.

Цитування

Скопіюйте і вставте наведений HTML-код на вашу сторінку щоб просто процитувати цей твір.

Дізнатися більше

Хто підтверджує?

Особа, що підтверджує статус твору - це особа, що, в мірі дозволеній законом, відмовилися від всіх прав на твір за допомогою СС0. Це може бути автор твору чи інша особа, що може мати певні авторські або суміжні права на твір.