מעבדי Intel®‎ משופרים עבור IoT

התנסו במעבדי Intel®‎ Core™‎ דור 12 החדשים ביותר, הכוללים עיצוב שבב חדשני בעל ביצועים גבוהים; גרפיקה משופרת, יכולות AI וראייה; רוחב פס מורחב וזיכרון DDR5; ותמיכת תוכנה לטווח ארוך וחיי ייצור עבור יישומי IoT.

חדשנות

אחריות תאגידית באינטל ישראל 2021-2022

זהו דו"ח האחריות התאגידית ה-16 של אינטל ישראל והוא מתאר את הפעולות המרכזיות שנקטנו במהלך שנת 2020 לקידום האחריות התאגידית במסגרת פעילותנו העסקית בארץ, כמוקד פעילות מרכזי של אינטל העולמית.

אירוע

הצטרפו אלינו ל-Intel® Innovation 2022

Intel Innovation הוא המקום שבו המובילים בתחום הפיתוח והטכנולוגיה נפגשים כדי לשתף תוכן, לשתף פעולה ולפתח נושאים שונים כמו: הטכנולוגיה המתקדמת החדשה ביותר, משאבי סביבה עסקית פתוחה, פתרונות מחשוב חדשים וחדשניים, הדרכות ומעבדות מעשיות, יצירת קשרים מקצועיים ובניית קהילה.

אירוע

מוכנים לעשות יותר עם הקריירה שלכם?

באינטל אנחנו בונים יותר מטכנולוגיה. המטרה שלנו היא לחולל שינוי. מה שאנחנו עושים משפיע על חיי אנשים ומעשיר אותם. אינטל מעניקה לכם את החופש לקדם את עצמכם ואת הרעיונות שלכם. אם אתם מסוג האנשים שאוהבים אתגרים כאלה הצטרפו אלינו.

אירוע

סטודנט.ית? הגעת למקום הנכון

משרות הסטודנט באינטל הן משרות מקצועיות לכל דבר. הסטודנטיות והסטודנטים שלנו מצטרפים לצוותים המקצועיים השונים וזוכים להתנסות באופן מעשי בתחום שלהם. המשרות הסטודנטיאליות שלנו פתוחות לתארים ראשונים ומתקדמים כאחד. אנחנו לא רוצים להשוויץ, אבל יש הרבה דברים שווים שאנחנו מציעים לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו - ויש לנו תחושה שבא לך לשמוע עליהם :) קדימה, מחכים לך.