İnovasyon

Nesnelerin İnterneti için Geliştirilmiş Intel® İşlemciler

Yenilikçi yüksek performanslı çip tasarımına, gelişmiş grafiklere, yapay zeka ve görüş özelliklerine, gelişmiş bant genişliği ve DDR5 belleğe, Nesnelerin İnterneti uygulamaları için uzun süreli yazılım desteği ve üretim ömrüne sahip en yeni 12. Nesil Intel® Core™ işlemcileri deneyimleyin.

Birlikte imkansızı başarabiliriz.

Teknolojinin geleceğini nasıl şekillendirdiğimizi ve dünyanın dört bir yanındaki herkesin harika şeyler üretmesine nasıl yardımcı olduğumuzu keşfedin.

İnovasyon

Katlanabilir Gelecek: Karşınızda ASUS Zenbook 17 Fold OLED

Intel ve ASUS birlikte sektörün yönünü belirleyen atılımların ve bilgisayar deneyimlerinin önünü açıyor. 12. Nesil Intel® Core™ i7 U-serisi işlemcili ASUS Zenbook 17 Fold OLED, altı farklı kullanım moduyla insanların üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanıyor.

İnovasyon

Karşınızda İşletmeler için Intel® NUC 12 Pro

4x4 ayak iziyle iş dünyasının sınırlarını zorlamak için inanılmaz performans ve bağlantı özellikleri. 12. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve Intel® Iris® Xe grafikleri, 64 GB’a kadar çift kanallı bellek ve devasa SSD kapasitesinin yanı sıra ışık hızında kablolu ve kablosuz bağlantı teknolojileriyle yüksek performans sunar.